Zapraszamy Absolwentów

na obchody 60-lecia

Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy, Absolwenci

Wyższej Szkoły Rolniczej, Akademii Rolniczej,
Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

W tym roku nasza uczelnia obchodzi 60-lecie swego istnienia. W związku z tym jest wyjątkowa okazja do spotkania się w większym gronie absolwentów naszej Alma Mater.

Zapraszamy do udziału w uroczystościach zarówno absolwentów, pracowników jak i studentów naszej uczelni (Wyższej Szkoły Rolniczej, Akademii Rolniczej i Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu).

Zjazd Absolwentów, który organizuje Stowarzyszenie Absolwentów UP odbędzie się

15 października 2011 r. o godz. 11.00  – w Auli Jana Pawła II w gmachu Centrum Dydaktyczno-Naukowym we Wrocławiu przy pl. Grunwaldzkim 24A. Pragniemy zaprosić na to spotkanie absolwentów wszystkich roczników i wydziałów z okresu 60-lecia istnienia naszej Uczelni.

Program zjazdu

    Otwarcie – prof. dr hab. Jerzy Bieniek Prezes SAUP

    Wystąpienie JM Rektora UP prof. dr hab. Romana Kołacza

    Prezentacja filmu „60 lat. Z myślą o przyszłości”

    Wykład prof. dr hab. Ryszarda Badury

    Wystąpienia gości

    Zwiedzanie uczelni

Po zjeździe odbędzie się spotkanie towarzyskie – piknik w ogrodach Pałacu Pawłowickiego 15.10.2011. godz. 14.00, na które zapraszamy Was wraz z rodzinami.

Wśród atrakcji nie zabraknie występów uczelnianych zespołów artystycznych, będzie kiermasz wyrobów regionalnych naszych Absolwentów i nie tylko oraz wiele innych ciekawych wydarzeń między innymi będzie możliwość lotu balonem.

Prosimy o powiadomienie o naszym spotkaniu absolwentów, z którymi utrzymujecie koleżeńskie kontakty. Jeśli planujesz udział w zjeździe absolwentów prosimy o niezobowiązujące potwierdzenie na adres email: saar@up.wroc.pl lub tel. 71-3205721.

W załączeniu przedstawiamy szczegółowy program obchodów 60-lecia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Stowarzyszenie Absolwentów

Uniwersytetu Przyrodniczego

Prezes Zarządu

prof. dr hab. inż. Jerzy Bieniek