Aktualności

Wsparcie ZUS w związku z COVID-19

Wsparcie ZUS w związku z COVID-19

Tarcza Antykryzysowa – wsparcie z ZUS Ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje te wchodzą w życie 1 kwietnia br. Wśród rozwiązań,...

czytaj dalej
WAŻNY KOMUNIKAT WÓJTA GMINY TUPLICE !

WAŻNY KOMUNIKAT WÓJTA GMINY TUPLICE !

Szanowni Państwo,
W związku z ryzykiem epidemiologicznym wynikającym z faktu rozprzestrzeniania się koronawirusa, w trosce o zdrowie Państwa oraz naszych pracowników zwracam, się z prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w naszym urzędzie.
Od piątku, tj. 13 marca br. wszelkie sprawy załatwiane będą tylko i wyłącznie w okienku kasowym (wejście bezpośrednie z dworu).

czytaj dalej
Uwaga !!! Zamknięcie placówek oświatowych

Uwaga !!! Zamknięcie placówek oświatowych

Działania te wynikają z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W związku z decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego zajęcia w przedszkolach i w szkołach będą odwołane od 12 marca, a od 16 marca do 25 marca placówki będą zamknięte. W dniach 12-13...

czytaj dalej
Wójt Gminy Tuplice informuje,iż zmienił się numer rachunku bankowego, na który należy wpłacać opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Opłatę należy wnosić na rachunek :

47 1020 5402 0000 0402 0442 7068

booked.net

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Kontakt

Adres

Mickiewicza 27
68-219 Tuplice

Telefon

68 362 57 20

Email

gmina@tuplice.pl