Podsumowanie akcji „Uśmiechnięta Gmina Tuplice”

26 maja 2012 r. w naszej Gminie odbyła się plenerowa impreza w ramach cyklu imprez organizowanych pod nazwą „Uśmiechnięta Gmina”. Agencja Reklamowo-Artystyczna TOM-ART sp. z o.o., z Gniezna, która była Organizatorem prowadziła jednocześnie konkurs polegający na wyłonieniu gminy, która podczas trwania imprezy „Uśmiechnięta Gmina”, zebrała największą ilość uczestników w przeliczeniu procentowym na ogólną ilość mieszkańców. W miesiącu październiku ukazał się ranking gmin biorących udział w konkursie. Wśród tak znanych miejscowości jak Lądek Zdrój, Ustka czy Pobiedziska nasze Tuplice z wynikiem 18,13% (585 zarejestrowanych uczestników) zajęły I miejsce!

 

Nagrodą w Konkursie jest tytuł Uśmiechniętej Gminy 2012, Puchar oraz nagroda ufundowana przez sponsora – sprzęt multimedialny, który przedstawiciele firmy TOM-ART. Sp. z o. o. przekazali Wójtowi Gminy Tuplice – Tadeuszowi Rybakowi w dniu 16 października 2012r.

Festyn „Uśmiechnięta Gmina Tuplice” zarówno mieszkańcy jak i goście nas odwiedzający zaliczyli do pomysłowych i bardzo atrakcyjnych. Bogaty program dla dzieci, kabaret, zespół coverowy, Gwiazda Programu –NORBI, stanowiska handlowe i sołeckie przyczyniły się do możliwości wzięcia udziału w  profesjonalnie zorganizowanej i poprowadzonej imprezie. Oprócz dobrych humorów, sprzyjała nam również pogoda. Wójt Gminy Tuplice wraz z pracownikami Urzędu Gminy dziękują wszystkim uczestnikom, którzy bawili się podczas festynu.

To Wasz udział sprawił, że GMINA TUPLICE zaistniała na mapie „Uśmiechniętych Gmin” w Polsce, została wypromowana jako przyjazna, potrafiąca się bawić i pokazać, że ludzie tu mieszkający są otwarci i serdeczni.

Otrzymany sprzęt będzie wykorzystywany przy realizacji programów realizowanych w ramach POKL, przy organizacji szkoleń, działań promocyjnych (prezentacje multimedialne) itp.
Podziękowania za możliwość skorzystania z tak wyśmienicie zorganizowanej imprezy kierowane są także do Firmy TOM-ART z Gniezna za pomysł, program i jego przeprowadzenie.