MIESZKAŃCY GMINY TUPLICE.

PROŚBA o POMOC o WASZĄ BEZCENNĄ POMOC!!!

MY WASZA Ochotnicza Straż Pożarna, zawsze jesteśmy na każde wezwanie, stajemy do najtrudniejszych i najbardziej wymagających zadań – ratując życie, mienie, zdrowie – dziś to MY potrzebujemy WAS jak nigdy dotąd, potrzebujemy Waszego głosu oddanego za Polskę, ale i za NAS, naszą OSP w dniu 12.07.2020 r. Walczymy o średni WÓZ bojowy dla naszej jednostki. Budżet gminy Tuplice wyniesie w tym roku 16,5 mln, wydatki niestety są większe a przed nami wiele trudnych zadań. Pani Wójt nie pomoże, po prostu nie stać Gminy na zakup samochodu, a jedyny jeżdżący sprzęt Renault też nie jest nowy – 22 letni, i z drugiej ręki. Wóz gaśniczy kosztuje ok. 800 tys. MSWiA wspiera Ochotnicze Straże Pożarne, między innymi właśnie poprzez takie akcje, które uczą jak być WIELKĄ RODZINĄ, bo przecież tak powinno być w małych społecznościach i naszej GMINIE TUPLICE. Wiecie, o ile „przegraliśmy” 28.06.2020 r. z Zaborem? Dokładnie o 390 głosów Czy to dużo??? Czy nie czujecie, że nokaut i smutek, który nas spotkał mógłby być ZŁOTYM PUCHAREM i słodkim zwycięstwem??? Te zaniechane głosy spowodowałyby, że nasza frekwencja byłby na poziomie ponad 70 % – Zabór miał 68,72% Jeżeli osoby, które „odpuściły” głosowanie na Prezydenta RP pokażą, że zależy im na Gminie Tuplice i jej OSP, na bezpieczeństwie, na gotowości do zmierzenia się z każdym dopustem losu (a nie są to tylko pożary, ale coraz częściej huragany, trąby powietrzne, nawalne deszcze) WYGRAMY !!!! My – wszyscy członkowie OSP wierzymy, że pomożecie, że teraz mobilizacja będzie pełna i na najwyższym poziomie, a wszystkie animozje (jeżeli są) zostaną wyrzucone chociaż na ten czas do kosza. Oferujemy WAM dowóz do lokalu wyborczego – w miłym, „przystojnym i dowcipnym towarzystwie” – na telefon dla każdej osoby, która ma problem z dostaniem się do Tuplic lub do Drzeniowa. Potrzebę dowozu można zgłosić na nr tel. 507 855 073 SMS-em lub na naszym Facebook’u Osp Tuplice lub mailowo: tuplice@gmina.osp.org.pl do 24 00 godziny dnia 11.07.2020 ** W dniu wyborów TYLKO telefonicznie do godz. 20 00. Prosimy o podanie telefonu kontaktowego, by ustalić konkretną godzinę dowozu. Poproście też znajomych, rodzinę, niech ZAGŁOSUJĄ (zgodnie ze swoim przekonaniem i wyborem) – każdy głos liczy w ostatecznym rachunku i jest na wagę SAMOCHODU!!! W dniu wyborów będziemy informować WAS na bieżąco o stanie liczebnym głosowania na Fejsie  OSP
Nasz NOWY WÓZ – bo wierzymy, że WSPÓLNIE WYGRAMY tę bitwę i że nas nie opuścicie i POMOŻECIE – zostanie przyjęty z honorami, a my razem z WAMI będziemy świętować to ogromne wydarzenie na WSPÓLNYM FESTYNIE do białego rana – pandemia przecież nie będzie trwać wiecznie !!!

POKAŻMY ŚWIATU i POLSCE, że TUPLICE choć małe to są WIELKIE duchem i zaangażowaniem swych MIESZKAŃCÓW!!! Niech o nas mówią i niech mówią dobrze!!!

Liczymy na Was!!!

Strażacy OSP Tuplice
Młodzieżowa Drużyna przy OSP Tuplice
Zespół śpiewaczy przy OSP Tuplice